07-03-2012 Dzień Kobiet

Wyślij gotowego smsa z okazji Dnia Kobiet. 8 marca to dzień szczególny dla naszych ukochanych kobiet. Święto to pierwszy raz było obchodzone w roku 1911. Dzień Kobiet ustanowiono dla upamiętnienia walki o prawa wyborcze i lepsze warunki pracy. W roku 1908 w Nowym Jorku 15 tysięcy pracownic fabryki tekstylnej strajkowało walcząc o swoje prawa.

Dzień Kobiet

Ten kwiatek @–,–`– jest dla Ciebie. Czy dasz się dzisiaj gdzieś zaprosić by przyjąć moje życzenia?

Córeczko, rośnij na piękną kobietę. To w zasadzie już jest Twoje święto. Życzę Ci drogi przez życie usłanej różami. Czy powinienem czegoś jeszcze?

Domku z okiennicami, fury z mocnymi zderzakami, perfum bez liku, pieniędzy pliku i samej słodyczy – Twój meżczyzna Ci życzy.

Życzę Ci gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł na Twojej drodze do pracy, albo sklepu. Życzę Ci dnia małych spraw, które Cię ucieszą…

– Bądź bardzo mądra, Bądź bardzo miła, Bądź zawsze szczera, Miej wszystkie mile zalety Niech z Ciebie wyrośnie Ideał kobiety.

I chyba w całym świecie piękniejszych nie znajdziecie, za jeden uśmiech oddałbym Chicago, Paryż, Krym

Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. I to jest prawda, to jest fakt, dziewczęcy urok, wdzięk i takt.

Z okazji Dnia Kobiet pragnę złożyć Ci życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na twarzy Twej gościł tak samo często, jak w tym dniu.

Z okazji Dnia Kobiet pragnę złożyć Ci życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na twarzy Twej gościł tak samo często, jak w tym dniu. Bądź zawsze szczęśliwa, złym losom nieznana, uprzejma, czuła, tkliwa, przez wszystkich kochana.

Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia .Lecz w słowach tych myśli niech się spełniają Twe marzenia. Dużo sukcesów oraz radości, dużo uśmiechów i spełnienia marzeń, moc słodyczy w dniu kobiet…Ci życzy.

Jesteś piękna jak kwiat róży. Różnisz się od niego jedynie tym, że rozkwitasz również w zimie niczym paproć w noc świętojańską

Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki. Ja kwiatów nie mam dla Ciebie, tylko przesyłam w życzeniach sam siebie.

Kobieta jest jak róża – na to ma kolce, by je owijać płatkami.

Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci radości dziecka o poranku. Każdego dnia zachwytu nad promykiem słońca, pierzastą chmurą, ptakiem na niebie. Ramion, które obejmując ciepłem, czułością schronieniem będą przed smutkami ducha.

Kobieta najpiękniejszą jest, gdy kocha, to Anioł Niebieski, co zjawia się z rana, by do późnej nocy zostać z wybranym. To szczególne uczucie, czuć, że jest się przez taką Kobietę kochanym!

Kobieta – to piekło, czy słodki piernik w miodzie, to uśmiech poranka, samochód – dobra marka, jajecznica na śniadanie, czy czyste co dzień ubranie? A może zmora zielona, przy której każdy kona, czy trucizna w galaretce, niech spróbuje kto zechce. Dla mnie jesteś: słodki piernik w miodzie, uśmiech poranka, samochód – dobra marka, jajecznica na śniadanie i czyste co dzień ubranie! Kocham Cię! Kochanie.

Kobieta – to piękny kwiat, to niedocenione zioło, które zajmuje cały świat, o którym się mówi wokoło. Mówi – nie znając istoty ciała, mówi – nie znając doliny duszy. Kobieta – to nie tylko kwiat, to kamień, co z czasem się kruszy.

Raz do roku jest taki dzień, Który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety panie i matki, W dniu tym dostają pachnące kwiatki. Ja kwiatów nie mam dla Ciebie, Tylko przesyłam w życzeniach sam siebie

Kochana stu lat w miłości i zdrowiu oraz szczęściu, emocji, szaleństwa, radości, przyjaźni, zabawy, rozkoszy, uniesień, charyzmy, sukcesu, spełnienia i wszystkiego, czego jeszcze zapragniesz.

W dniu Twojego święta, chciałem Ci powiedzieć, że jesteś dla mnie najdroższa pod niebem!

By czasu starczyło na wszystko, szczęście dopisywało mimo wszystko, w sukcesy obrodziło, a to co dobre na lepsze się zmieniło, życzę Ci mamo.

Na każdym miejscu i o każdej dobie, gdziem z tobą płakał, gdziem się z tobą bawił, wszędzie i zawsze będę ja przy Tobie, bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił

Wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie przygodą i powodem do dumy. Z całego serca życzy…

W dniu Twojego święta chciałam Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższa pod niebem!

Bądź bardzo mądra, bądź bardzo miła, bądź zawsze szczera, miej wszystkie miłe zalety, niech z Ciebie nadal będzie Ideał kobiety.

Jaki, moja Pani lubi kwiat? podaruję go Tobie. Ile Pani ma lat? Zachowam to sobie. Jak to robisz, że raczka taka piękna? Że buźka uroczo niedomknięta, jak to robisz, żeś jak lalka z saskiej porcelany? I nie ma kominiarczyka przy Tobie? Podaruj swe usta kochana, a zostanę z Tobą do rana!

Skromny pierścień na dłoni, mówi dobrze o niej, włosy gładko ułożone, dla mych rąk stworzone, usta – niespokojne, gdy moich czuje dotyk. Kobieta – najsilniejszy narkotyk.

Kiedy tylko widzę Cię, nie tylko moje serce drgnie, oglądam Ciebie w zachwycie i podkochuję się skrycie. Bogaty i biedny się przekona, jakim wielkim skarbem jest Ona. Kobieta uwiedziona. Ile w sobie czaru ma, komu może dziś go dać? Elegancka suknia na niej – to atut pięknej damy, tani sweterek w jej guście, swój urok ma oczywiście . Ach Kobieto – kto Cię zna

Jesteś kobietą, – dla mnie bardzo niezwykłą. Jesteś kobietą, – dla mnie, nikogo więcej. Tobie swe serce oddaję, przed Twym pięknem, swoją męską głowę skłonię! Ucałuję – Twoje, drogie dłonie, położę się przy Twym łonie, bo jesteś Kobietą mojego życia.

Tajemnicą jesteś, z księgi czarów – zbiegłą, mgłą zaklętą, którą nieliczni tylko przejdą. Kobieto – puchu marny, a nie do zdobycia. Kobieto – ile w tym słowie – piękna, miłości i życia.

Kobiety to piękne nastroje, i duże życiowe wyboje. Matki Polki, Matki Królów, większa Pani – więcej bólu. Ja kocham kobiety skromne, inteligentne i rozsądne, taką kobietą jesteś TY, co spełnia wszystkie moje sny!

Dzień Kobiet – jak inne dni od święta, wymuszają właśnie na nich, by chatka była sprzątnięta, i uśmiech gościł na twarzy. By taką była Panią piękną, jak znany obraz na wystawie a kobieta od święta, o spokoju tylko marzy.

Jesteś Kobietą mego życia, jesteś Kobietą moich marzeń. Długa droga do zdobycia, gdy o Tobie wszyscy marzą. Wplatam palce w Twoje najdelikatniejsze dłonie, przychodzę co dzień by, ugasić serce, co płonie. I nie mogę zapomnieć o Tobie, ja bez Ciebie nic nie zrobię!

ani droga – to dla Ciebie ta droga z czerwonych róż usłana, to dla Ciebie – ta rosa, zbierana z rana. To dla Ciebie – istoto płci żeńskiej – słabną wszystkie serca męskie.

Każdego roku jest taki 8 dzień Mimo, że zimowy To piękny jak wspaniały letni sen, Choć to tylko dzień marcowy. W takim dniu każdy Ci życzy, co tylko może Ja, korzystając z tej sposobności Życzę Ci w tej białej puchowej porze Dużo Słońca i Radości I aby wszystko, co sobie wymarzysz się spełniło No i żeby Szczęście na stałe z Tobą było.

Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia Lecz w słowach Tych myśli niech się spełnią Twe marzenia Dużo sukcesów oraz radości Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń moc słodyczy w Dniu Kobiet, życzy Ci…

Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet życzę Wam …. wspaniałe, niepowtarzalne Panie!

Marzec pięknie się wystroił, W kole między dziećmi stoi I gromadkę uśmiechniętą Pyta: jakie dzisiaj święto?… Zapamiętaj sobie – dzisiaj jest DZIEŃ KOBIET!

Marzec wyjął grosik srebrny, Teraz będzie mu potrzebny. Do kwiaciarni marzec pobiegł, Kupić bukiet na święto kobiet

Ty obchodzisz święto swoje, Ja na warcie musze stać. I życzenia na tę chwilę, Tylko stąd Ci muszę słać.

Z okazji tego szczególnego dnia chciałbym Ci życzyć wszystkiego najlepszego. Życzę Ci spełnienia wszyskich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych. Pamiętaj, że świat bez kobiet nie miałby sensu.

Kochana stu lat w milosci i zdrowiu oraz szczesciu, emocji, szalenstwa, radosci, przyjazni, zabawy, rozkoszy, uniesien, charyzmy, sukcesu, spelnienia i wszystkiego, czego jeszcze zapragniesz.

Pragnę życzyć mojej Mamie, by zawsze miała cztery zwierzęta: norkę na ramionach, jaguara w garażu, lwa w łóżku i osła, który by za to wszystko płacił!

Bądź zawsze szczęśliwa, złym losom nieznana, uprzejma, czuła, tkliwa, przez wszystkich kochana.

Ona mi pierwsza pokazała księżyc i pierwszy śnieg na świerkach i pierwszy deszcz. Byłam wtedy mała jak muszelka, a czarna suknia matki szumiała jak Morze Czarne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>