07-05-2012 Darmowe SMS-y za gole na Euro 2012 od Orange

Komórkowa sieć Orange dla swoich klientów abonamentowych oraz na kartę pre-paid przygotowała nową promocję, w ramach której będzie przyznawała pakiety SMS-ów za strzelone gole na Euro 2012.

 

Od 1 maja do lipca 2012 roku będzie obowiązywała nowa promocja Orange o nazwie  „SMS-y za gole”, dzięki której, użytkownicy sieci Orange będą otrzymywać pakiety darmowych SMS-ów.

  • 100 SMS-ów za każdego gola strzelonego przez reprezentację Polski w czasie trwania turnieju UEFA Euro 2012
  • 10 SMS-ów za każdego gola strzelonego przez inną drużynę niż reprezentacja Polski w czasie trwania turnieju UEFA Euro 2012.

Uwaga! Rzuty karne po dogrywce meczu nie będą uwzględniane.

SMS-y są do wykorzystania w sieci Orange. Pakiety darmowych SMS-ów przyznawane będą w pierwszym dniu po meczu (w którym strzelono gol(a)e). SMS-y z usługi wykorzystywane są w pierwszej kolejności przed SMS-ami wysyłanymi z konta promocyjnego i konta głównego. Pakiety kumulują się i można je wykorzystać do 6 lipca 2012 roku..

Z promocji mogą korzystać klienci:

  • abonamentowi i mix – korzystający z ofert Delfin, Pelikan, Pantera.
  • kart pre-paid – korzystających z taryf Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę, Jedna Idea na kartę, Nowy POP, Orange Go, Orange Music.
  • abonentów ofert Zetafon i Minutofon z taryfą Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go.

Promocję można aktywować wysyłając wiadomość SMS pod numer 312 w treści wpisując komendę GOL (koszt SMS-a zgodny z planem taryfowym). Korzystanie z usługi w okresie trwania turnieju UEFA Euro 2012 jest wolne od opłaty aktywacyjnej i abonamentowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>