28-11-2010 Bezlik Rozmów w ofercie na kartę.

Bezlik Rozmów – nowe oferty w Plusie, MixPlusie i Simplusie.

Od 1 września wszystkie oferty dla klientów indywidualnych w sieci Plus (abonament, MixPlus i Simplus) startują z nową usługą „Bezlik Rozmów”, czyli swobodnymi, nielimitowanymi rozmowami ze wszystkimi w Plusie.

W nowej usłudze Bezlik Rozmów klient płaci tylko za pierwszą minutę rozmowy do sieci Plus, a resztę połączenia ma za darmo. W planach abonamentowych usługę tę można wybrać bezpłatnie, w MixPlusie kosztuje 5 zł miesięcznie. W Simplusie można ją aktywować bezpłatnie jeśli jest się klientem Simplus od co najmniej 6 miesięcy, a osoby ze stażem krótszym niż 6 m-cy zapłacą za korzystanie z usługi jedynie 3 zł.

Dodatkowo wszyscy klienci abonamentowi, którzy zdecydują się przedłużyć umowę otrzymają nawet do 120 minut miesięcznie więcej do wszystkich sieci. Natomiast Klienci MixPlusa przy przedłużeniu umowy otrzymają dodatkowy bonus – podwojone pierwsze doładowanie.

W ofercie abonamentowej dostępne będą także nowe telefony m.in. dotykowa Nokia C6 z wysuwaną klawiaturą QWERTY, GPS i aparatem 5MPix, oraz Sony Ericsson Hazel z GPS i aparatem 5MPix.

Natomiast w MixPlusie wybór telefonów za 1 zł już w najniższym doładowaniu, w tym muzyczna Nokia X3 z aparatem 3,2 MPix.

Niezależnie jak długo jesteś w sieci Plus usługa ważna jest przez okres 30 dni od chwili aktywacji.

  • Sprawdzasz kiedy chcesz, do kiedy Twoja usługa jest ważna, wpisując kod *136# sluchawka
  • W sytuacji kiedy okres ważności usługi dobiegł końca aktywuj ją ponownie i ciesz się dalej Bezlikiem Rozmów ze wszystkimi w sieci Plus.
  • Bezlik Rozmów mogą aktywować klienci taryfy Twój Profil.
  • Aby sprawdzić jaką masz taryfę wpisz kod *147# sluchawka
    Teraz już wiesz!
  • Jeśli chcesz przejść na taryfę Twój Profil w celu włączenia Bezliku Rozmów
    wpisz kod *147*50# sluchawka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>