23-07-2009 2×2 – dwa razy więcej dla dwojga

Od 22 lipca br. w ofertach na kartę i mix Orange rozpoczyna się promocja, w której można całkowicie za darmo podwoić wartość swoich doładowań. Wystarczy znaleźć kogoś do pary i wspólnie zasilić własne konta dowolną wartością doładowania.

Z promocji 2×2 mogą korzystać wszyscy użytkownicy ofert na kartę i mix w Orange. Jedynym warunkiem, który muszą spełnić jest doładowanie konta i znalezienie znajomego, który również doładuje własne konto w ciągu 24 godzin. W nagrodę, oboje dostaną premie w postaci podwojenia wartości swoich doładowań.

Mechanizm promocji jest następujący:

  • Pierwszym krokiem jest utworzenie pary promocyjnej. W tym celu wystarczy za pomocą specjalnego SMS-a zasilić własne konto dowolną wartością doładowania i podać numer telefonu osoby zapraszanej do pary. SMS należy wysłać pod bezpłatny numer 8042, w treści wpisując 14 cyfrowy, niewykorzystany kod doładowania oraz numer telefonu znajomego, oddzielone od siebie kropką – np.: 12345678901234.501100100.
  • Po wysłaniu SMS-a, konto osoby doładowującej zostaje uzupełnione nominalną wartością doładowania, a wybrany do pary znajomy dostaje SMS-a z zaproszeniem do promocji.
  • W odpowiedzi, znajomy powinien zasilić swoje konto dowolną kwotą doładowania, nie później niż w ciągu 24 godzin od chwili otrzymania zaproszenia. Doładowania powinien dokonać w analogiczny sposób, wysyłając SMS pod numer 8042, w treści podając 14 cyfrowy kod niewykorzystanego doładowania i oddzielony kropką, numer telefonu osoby, która zaprosiła go do pary.
  • Premia zostaje przyznana na konta promocyjne w chwili doładowania konta przez osobę zaproszoną do pary. Każdy z partnerów dostaje 100% więcej wartości własnego doładowania. Użytkownicy tworzący parę mogą zasilać swoje konta różnymi kwotami doładowań.

Promocja obejmuje następujące wartości doładowań:

Premiowany nominał doładowania

Premia za doładowanie w parze

Ważność środków promocyjnych

5 zł

5 zł

2 dni

10 zł

10 zł

5 dni

25 zł

25 zł

1 miesiąc

50 zł

50 zł

3 miesiące

100 +10 zł

100 zł

5 miesięcy

200 +30 zł

200 zł

10 miesięcy

.

Środki promocyjne można wykorzystać na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange, na połączenia na numery stacjonarne oraz na Internet.

Promocja trwa od 22 lipca do 23 sierpnia br. i mogą z niej skorzystać wszyscy klienci prepaid i mix Orange.

3 myśli nt. „2×2 – dwa razy więcej dla dwojga

  1. Pingback: Orange POP | Doładowania szybkie doładowania telefonu

  2. Pingback: Orange Music | Doładowania szybkie doładowania telefonu

  3. Pingback: Nowe Orange Go | Doładowania szybkie doładowania telefonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>