05-06-2012 „2xwięcej na konto” w T-Mobile – czy aby na pewno to promocja?

T-Mobile wystartowała z promowaniem nowej oferty na kartę „2x więcej na konto”. Na pierwszy rzut oka warunki promocji wydają się proste i korzystne. Niestety, po wczytaniu się w regulamin promocji możemy być niemile zaskoczeni.

 

Zgodnie z warunkami usługi:

  • użytkownicy ofert Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot lub Hot, aktywując „2x więcej na konto” tracą roczną ważność konta uzyskaną w promocji „Rok ważności konta po każdej rozmowie”. Roczną ważność można utrzymać jedynie w wypadku korzystania z oferty Happy.
  • by skorzystać z bonusowych środków najpierw trzeba wyzerować swoje konto główne, ponieważ dopiero wtedy będziemy mogli z nich skorzystać,
  • w przypadku wykonywania połączeń w ramach „Złotówek do wszystkich”, opłaty są naliczane za każdą rozpoczętą minutę, zgodnie ze stawką w cenniku taryfy lub usługi, z której Klient korzysta. W przypadku Klientów z „Między Nami”, opłaty są naliczane po 30 minutach połączenia z drugim numerem w usłudze „Między Nami”; w przypadku „Godziny za grosze” opłata jest naliczana za każdą rozpoczętą godzinę połączenia.

Wszystkie powyższe informacje znaleźć można w regulaminie oferty. Niestety, nie koniecznie użyte zostaną w kampanii reklamowej, która obejmuje zarówno Internet, jak i radio, telewizję, gazety czy bilboardy. Wielu ludzi słysząc słowo „promocja” aktywuje usługę bez sprawdzania szczegółowych warunków. Co może mieć fatalne skutki.

Regulamin 2x_Wiecej_na_konto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>